Фiльтр

Виробник

Країна виробник

Cтупінь фіксації

Тип

Призначення

Ортез на шийний відділ хребта stability PRO 22014 (высота 10 см)

stability PRO 22014

стабілізує та розвантажує шийний відділ хребта;

обмежує болісну рухливість у шиї;

розвантажує м’язи та зв’язки;

Ортез на зап’ясток stability MAX 23101 (лівий)

stability MAX 23101

фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб;

зменшує больові відчуття та набряк у суглобі;

активізує обмінні процеси в суглобі, прискорює одужання.

Ортез на зап’ясток stability MAX 23102 (правий)

stability MAX 23102

фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб;

зменшує больові відчуття та набряк у суглобі;

активізує обмінні процеси в суглобі, прискорює одужання.

Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23111 (лівий)

stability MAX 23111 (левый)

фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб і перший п’ястно-фаланговий суглоб великого пальця кисті;

зменшує больові відчуття та набряк;

активізує обмінні процеси на ділянці впливу, прискорює одужання.

Ортез на гомілковостопний суглоб dynamic light 11070

Nosco dynamic light 11070

стабілізує та розвантажує суглоб;

зменшує або усуває набряк м’яких тканин, прилеглих до суглоба;

активізує живлення тканин суглоба;

Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23112 (правый)

stability MAX 23112 (правый)

фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб і перший п’ястно-фаланговий суглоб великого пальця кисті;

зменшує больові відчуття та набряк;

активізує обмінні процеси на ділянці впливу, прискорює одужання.

Бандаж на ліктьовий суглоб dynamic light 11090

Nosco dynamic light 11090

легко фіксує та стабілізує суглоб;

полегшує біль у лікті;

зменшує або усуває набряклість суглоба;

Корсет на попереково-крижовий відділ хребта dynamic PRO 12040

dynamic PRO 12040

стабілізує та розвантажує поперек, зменшує біль і набряк;

підвищує внутрішньочеревний тиск для нормалізації положення хребців і міжхребцевих дисків;

зменшує ризик травмування або перевантаження поперека;

Ортез на колінний суглоб dynamic PRO 12060

dynamic PRO 12060

полегшує біль у коліні;

знімає набряк;

ефективно підтримує коліно й виключає неприродну рухливість у ньому;

Які бандажі оптом доступні у компанії «ТД Алком»


Медичне оснащення такого типу призначене для фіксації органів черевної порожнини, малого тазу, м'язів та скелета у стабільному стані. Для виробництва ортезів та бандажів використовують високотехнологічні тканини синтетичного та натурального походження. Для отримання якісного екземпляра важлива еластичність, гіпоалергенність, повітропроникність матеріалу.

Це предмет багаторазового використання, підлягає пранню та розрахований на тривалу активну експлуатацію. Конструкція кожного виду відрізняється наявністю додаткових фіксаторів: шнурівок, скоб, застібок, каркасів.

Для товарів цієї групи характерні фіксуючі, захисні та стимулюючі опції. Їх призначають після оперативного втручання, під час виношування плода, при травмуванні м'язів, суглобів, при переломі кісток, сухожиль, для лікування забитих місць. Так як вони беруть на себе функцію, що підтримує і фіксує, сприяють якнайшвидшому загоєнню ран, відновленню систем організму і зниженню больового синдрому.


«Торговий Дім Алком»: у яких специфікаціях купити бандажі оптом

  1. Абдомінальні – мають широку конструкцію, призначені для підтримки органів поперекового відділу. Їхня мета – фіксуюча. Також тримає післяопераційний шов. Доступні окремі чоловічі та жіночі моделі, конструкція яких бере до уваги анатомічну особливість тіла.
  2. Торакальні - використовуються як грудний для відновлення організму при міжреберній невралгії, порушенні цілісності кісткового апарату, після оперативного втручання в серце.
  3. До- та післяпологового призначення – це широка стрічка, яка підтримує живіт із плодом у правильному положенні, знімаючи навантаження з поперекового відділу хребта та шкіри, попереджаючи появу розтяжок. Післяпологові моделі стимулюють м'язи живота до втягування у початковий стан.
  4. Для стабілізації дитячого тазостегнового суглоба – спрямовані на жорстку фіксацію ніжок дитини у розведеному стані при дисплазії тазостегнового суглоба.
  5. На тазове кільце - мають вигляд широкого пояса з жорсткою фіксацією поперекового відділу. Застосовується у випадках травм кісток тазу, сухожилля та суглобів області.
  6. Протигрижні паховий та пупковий – призначені для допомоги у загоєнні гриж. Жіночі екземпляри випускаються у вигляді трусиків. Вони актуальні при неправильному заляганні органів гінекології, оскільки забезпечують їх розміщення в природному становищі, що істотно знижує больовий синдром. Чоловічі моделі мають вигляд широкого поясу та актуальні при грижах з різних боків. Спеціальні застібки дозволяють набути анатомічної форми і зробити комфортну утяжку. Такі актуальні при постійній роботі з великою вагою мінімізують ризик утиску грижі. Пупкові бандажі мають м'який пелот із вставленими ребрами жорсткості. Фіксація таких виробів відбувається за допомогою липучки.
  7. «Стреми Павлика» - система тканинних ременів, що обмежує радіус руху ніг. Застосовується для дітей у разі лікування дисплазії.

Бандажі оптом: купити ростовки з різним ступенем фіксації

  1. Слабка фіксація характерна для профілактичних цілей, для запобігання розвитку небезпечних захворювань шляхом зупинення загроз виникнення механічних пошкоджень різних тканин. Ця категорія має компресійний вплив на м'які тканини, ставить суглоб на місце, обмежує амплітуду руху в рамках безпечної.
  2. Середня фіксація утворюється в результаті використання пружних властивостей тканини з додаванням каркасних елементів. Це в основному гнучкий пластик. Такі мають масажний ефект, що призводить до відновлення кров'яного потоку в суглобах. Замовити бандажі оптом потрібно для клієнтів, яким показано теплозберігаючу компресійну дію.
  3. Сильна фіксація досягається шляхом зменшення еластичності тканини та збільшення її густини. Для досягнення максимальної жорсткості застосовують шини, шнурівки, ремені та ін. Вони актуальні у випадках лікування конкретного захворювання та відновлення природного положення зони лікування.