catalog

Швейцарська група компаній SIGVARIS GROUP — лідер на ринку компресійного трикотажу. Саме тут медичний компресійний трикотаж був винайдений, удосконалений і багаторазово протестований, тут він отримав свій неповторний дизайн. Вироби ТМ Sigvaris, без перебільшення, найкращі, найзручніші, найефективніші й найпопулярніші у світі!

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

Понад 100 років тому SIGVARIS GROUP почала випускати еластичний, «як гума», текстиль, а наприкінці 1950-х тут «народилися» найперші у світі компресійні панчохи. У Sigvaris немає інших проєктів, весь свій час і натхнення співробітники компанії віддають тільки компресійному трикотажу. Тому у виробах ТМ Sigvaris враховано все! Кожна людина може вибрати модель саме для себе, з урахуванням кожної найменшої особливості. Саме завдяки цьому швейцарський компресійний трикотаж такий популярний!

ВАЖЛИВІ ПОТРЕБИ КОЖНОГО

Іноді здається, що Sigvaris знає кожного свого споживача. Знає, яку модель він вибере, які якості для нього важливі, якому кольору він віддасть перевагу сьогодні. А якщо чогось не вистачає, фахівці компанії виготовлять потрібний виріб на замовлення. Покликання SIGVARIS GROUP — допомагати людям почуватися краще. Кожного дня.

Медична лінійка

 • Найширша розмірна лінійка і великий асортимент
 • Доступні в різних класах компресії
 • Найвищі стандарти якості
 • Індивідуальне виробництво
 • Розробка і виробництво в Швейцарії

Але тут дбають не тільки про споживачів! Тисячі лікарів щорічно відвідують онлайн різні навчальні заходи, які проводить або спонсорує SIGVARIS GROUP. Для медичних працівників також надається найповніша онлайн-бібліотека з флебології, додатки-помічники для лікарів та інші матеріали.

Партнери Sigvaris також не позбавлені уваги. Для співробітників компаній-дистриб'юторів, аптек і медтехнік проводиться онлайн-навчання, надаються рекламні, маркетингові й інші матеріали.

МИ У СВІТІ

Головний офіс SIGVARIS GROUP розташований у Швейцарії, а виробничі підприємства — у Швейцарії, Франції, Польщі, США та Бразилії. Щоб стати ближчими до клієнтів, відкриті філії в Німеччині, Австрії, Великій Британії, Італії, Канаді, Китаї, Австралії, Мексиці й Об'єднаних Арабських Еміратах. Крім того, дистриб'ютори компанії працюють у понад 70 країнах на всіх континентах. Ми об'єднуємо швейцарський спадок із майстерністю місцевих фахівців.

ПРО SIGVARIS GROUP

 • Сімейний бізнес в 5-м і 6-м поколіннях
 • 13 дочірніх компаній по всьому світу, 5 з власними виробничими потужностями (CH, FR, US, BR, PL)
 • Більш 1'600 співробітників по всьому світу
 • У 2018 році було продано більше 9 мільйонів пар панчіх.
 • 100% орієнтація на компресійний трикотаж
 • швейцарська якість
 • Приблизно 250 млн. Швейцарських франків обороту в 2018 році
 • Дистриб'ютори в більш ніж 78 країнах на всіх континентах

А ВИ ЗНАЛИ?..

Від синдрому мандрівника (тромбозу, що виникає під час перельотів) гине більше людей, ніж в авіакатастрофах. А запобігти йому можна, просто вдягнувши компресійний трикотаж.

Симптоми раннього токсикозу у вагітних можна зменшити, а іноді й зовсім усунути без будь-яких ліків. Допоможе компресійний трикотаж!

До складу компресійного трикотажу можуть входити бактерицидні компоненти, що запобігають появі неприємного запаху.

Існує компресійний трикотаж із бавовняним шаром всередині.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ КОМПРЕСІЙНОГО ВИРОБУ?