catalog

Компанія «Торговий дім Алком» — найбільший в Україні виробник ортопедичної продукції медичного призначення. Кожен виріб — результат кропіткої праці дизайнерів, конструкторів і лікарів. Кожний був багаторазово протестований і вдосконалений відповідно до відгуків користувачів і лікарів-практиків. Вироби компанії доступні українським споживачам, але при цьому надають ефективність, порівнянну з ефективністю європейських виробів преміум-класу, і такий же стильний дизайн.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

У 2004 році зусиллями двох захоплених людей була створена компанія «ТД Алком», і з невеликого приватного підприємства з персоналом лише кілька осіб виросла всеукраїнська компанія, що покриває потреби всієї країни і просуває свою продукцію на зарубіжні ринки.

Проведення і вивчення сучасних досліджень, безкомпромісний контроль якості, постійне вдосконалення і впровадження новітніх розробок роблять продукцію «ТД Алком» номером один при рекомендаціях лікарів і провізорів.

ВАЖЛИВІ ПОТРЕБИ КОЖНОГО

«Турбота про кожного» — не просто слоган, це філософія компанії. Тут чують кожного свого споживача, виключаючи найменші деталі, які можуть доставляти незручність. Завдяки власній мережі роздрібних магазинів «Ортос» і службі медичних представників компанія «ТД Алком» має найповнішу й оновлену базу відгуків споживачів і лікарів, які допомагають удосконалити вироби. А високоякісна європейська сировина, що використовується у виробництві продукції, робить її дуже популярною. Завдяки такому підходу лікарі охоче призначають доступну, ефективну та зручну продукцію під торговою маркою «Алком».

Крім того, медичні фахівці компанії проводять навчальні та маркетингові заходи для лікарів і працівників аптек і медтехнік, де знайомлять їх із новітніми європейськими дослідженнями й розробками, навчають нюансів застосування сучасної ортопедичної продукції і знайомлять з алгоритмами правильного підбору виробів для конкретного пацієнта. Для співробітників аптек і медтехнік була запущена ОртоШкола, де міститься безліч корисної інформації як для початківців, які тільки знайомляться з ортопедичною продукцією, так і для експертів, що успішно продають її вже не один рік.

А ВИ ЗНАЛИ?..

Продукція ТМ «Алком» виготовлена з повітропроникних матеріалів, які добре відводять вологу. Вони створюють максимально сприятливі умови для загоєння післяопераційної рани.

В еластичних бандажах «Алком» високий вміст бавовни. Це робить їх приємними на дотик, зручними та комфортними.

Численні випробування довели: компресійний трикотаж «Алком» демонструє правильну медичну градацію компресії та незмінно високі результати лікування венозної недостатності.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ФІКСАТОРА СУГЛОБІВ?

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ КОМПРЕСІЙНОГО ТРИКОТАЖУ?