catalog

Торгова марка PUSH створена технологічною нідерландською компанією NEA International BV. Продукція PUSH — результат кропітких досліджень конструкторів, лікарів і вчених різних напрямків. Завдяки впровадженню провідних інновацій усі випущені лінійки максимально зручні й ефективні. Саме завдяки цим властивостям вироби ТМ PUSH завоювали популярність у лікарів і споживачів у всьому світі.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

Наприкінці минулого століття на основі методу тейпування був розроблений перший ортез на гомілковостопний суглоб, який у рази скорочував термін відновлення після травми. Зараз з урахуванням тієї ж методології розроблений широкий продуктовий ряд, що включає в тому числі лінійку, спеціально сконструйовану для спортсменів. І науково-дослідницька команда компанії не зупиняється на досягнутому, розробляючи нові моделі й матеріали, охоплюючи нові патології та роблячи життя людей простішим і зручнішим.

ВАЖЛИВІ ПОТРЕБИ КОЖНОГО

У своїй роботі науково-дослідницька команда Nea враховує, здається, все: механізм виникнення й розвитку травми або патології, потреби споживача, умови, в яких він буде проходити процес відновлення. Кожний виріб виготовлено максимально легким і гнучким, щоб він не заважав користувачеві, але був надійним, щоб прискорити одужання і не допустити повторної травми. Для зручності споживача і консультанта продукція розділена на лінійки: Care для профілактичного застосування або лікування легких травм, Med для травм або захворювань середньої тяжкості, які потребують медичного супроводу, й Ortho для лікування серйозних патологій, що обмежують рухливість у суглобах. Окремо для спортсменів випущена серія Push Sports, де враховані особливості отримання спортивних травм і процеси відновлення спортсменів.

Для партнерів, які просувають продукцію PUSH на зарубіжних ринках, а також для лікарів, що працюють із цією продукцією, компанія проводить онлайн-навчання, надає ґрунтовну інформацію щодо проведених досліджень і нових розробок.

МИ У СВІТІ

Головними ринками для просування продукції PUSH є Нідерланди, де розташований головний офіс компанії, Німеччина та Бельгія. Широко представлена продукція марки також у 25 країнах Європи й за її межами: у Північній Америці й Азії. Офіційним дистриб'ютором ТМ PUSH в Україні є компанія ТД «Алком».

А ВИ ЗНАЛИ?..

Запатентований матеріал Simpress, який використовується в ортезах PUSH, має ефект другої шкіри, він м'яко охоплює тіло, і багато користувачів просто забувають, що вони проходять лікування.

У порівнянні з використанням ортезів інших торгових марок, застосування виробу PUSH скорочує період відновлення в кілька разів.

На відміну від виробів інших торгових марок, ортези PUSH за необхідності можна носити цілодобово.

Догляд за ортезами PUSH надзвичайно простий: їх можна прати у пральній машині, і це не порушить їх структури і не знизить лікувальної ефективності.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ФІКСАТОРА СУГЛОБА?