catalog

Засоби реабілітації та догляду німецького виробника REBOTEC відомі та широко застосовуються в усій Європі. Товари, які виготовляються в Німеччині, завжди відрізняються своєю винятковою якістю та надійністю. А коли йдеться про вироби медичного призначення, це особливо важливо, тому що вони призначені для здоров'я та підвищення якості життя людини. REBOTEC — це ювелірна робота, за якою стоять наукові дослідження, численні тести, сучасне обладнання та фаховий персонал.

Як усе починалось

Історія REBOTEC бере початок із 1978 року. Спершу виробництво було зосереджене на виготовленні пластикових виробів для німецької промисловості. З часом приходило розуміння того, що необхідно переходити на новий якісний, а найголовніше, на унікальний, автентичний рівень. З 1993 року починається нова епоха компанії. Усі зусилля персоналу спрямовано на проєктування та виробництво засобів реабілітації та догляду. З того часу кожного року компанія представляла нові унікальні вироби для здоров’я людини. Активна участь REBOTEC у міжнародних виставках і форумах роблять компанію відомою в усьому світі. А загальна площа виробничих та складських приміщень розширюється і наразі становить 22 000 кв. м.

Важливі потреби кожного

На початок 2023 року в асортименті REBOTEC налічується понад 130 найменувань засобів реабілітації та догляду. За своїм призначенням і характеристиками вони поділяються на 9 категорій, серед яких допоміжні засоби для ходіння (тростини, милиці), мобільні допоміжні засоби (ходунки, ролери), гігієнічні засоби догляду (стільці для душу, санітарні крісла), багатофункціональні крісла (електричні, гідравлічні та механічні крісла для догляду), специфічне обладнання для реабілітації та догляду (підйомники, вертикалізатори). Такий широкий асортимент зумовлений різними потребами фізичної реабілітації, для якої необхідні індивідуально налаштовані медичні вироби. Адже кожна людина має свої неповторні параметри та потреби. Виробник створює засоби реабілітації, які максимально адаптовані під фізіологію кожної людини. Не менш важливим для REBOTEC є піклування про те, щоб процес догляду за людиною, яка має певні захворювання, що не дозволяють їй самостійно дбати про себе, був легким, ергономічним і комфортним. Без перебільшення слід зазначити, що виробник враховує потреби кожного.

Ми у світі

На сьогодні продукція REBOTEC представлена в більше ніж 60 країнах світу. Основна частка цих країн – європейський континент. Серед них і Україна. Також засоби реабілітації та догляду поставляються в країни Північної Америки та Середньої Азії.

А ви знали?..

У 2011 році починається виробництво багатофункціонального санітарного крісла Dubai, яке обладнане функцією біде з гарячою водою. Це мобільне крісло значно полегшує процес догляду за хворою людиною.

У 2012 році REBOTEC презентує милиці Yano, в яких інтегрована унікальна (запатентована) підтримка передпліччя для людей, що мають захворювання верхніх кінцівок (артрит, ревматизм).

У період з 2015 по 2017 рік відбувається модернізація лінійки багатофункціональних крісел Phoenix. Це унікальне обладнання, якому немає рівних, призначене для гігієнічних процедур як у лікарнях, так і вдома.