catalog

ADL GmbH представляє новий стандарт у галузі розробки товарів, які сприятливо впливають на фізичний стан сучасної людини, особливо в ситуаціях, коли організм ослаблений тривалими захворюваннями, які утримують людину в ліжку. Адаптуючись під клінічні прояви всіх етапах формування пролежнів, фахівці групи ADL розробляють унікальні системи протипролежневого захисту – спеціалізовані протипролежневі матраци. Ці системи надають комплексний підхід до протидії цій проблемі. Незалежно від тривалості використання матраців ADL вони демонструють свою ефективність. Всі процеси ADL сертифіковані відповідно до EN ISO 13485. ADL гарантує високий стандарт якості через професійно узгоджені та ефективно керовані робочі процеси.

Група німецьких компаній ADL GmbH  встановлює нові стандарти у виробництві товарів, які впливають на фізичний стан сучасної людини. Особливо, коли людське тіло ослаблено довготривалою хворобою, яка прикувала її до ліжка. Враховуючи клінічні картини усіх стадій, від виникнення пролежнів легкої форми (decubitus №1,2)  до вкрай тяжких (decubitus №3,4), фахівці ADL створюють унікальні протипролежневі системи (матраци). Вони пропонують комплексну (системну) терапію проти цієї недуги. Тимчасова або постійна експлуатація матраців ADL, невідмінно демонструє свою ефективність. Серед багатьох особливостей цієї продукції, полягає в тому що виробництво зосереджено, виключно, на території Німеччини.  З впевненістю можна говорити, що це 100% європейська якість.

Виробничий/сервісний заклад у Ерфурт

Як усе починалось

Компанія ADL GmbH, була заснована в 1996 році. Першими здобутками було виробництво медичних матраців, протипролежневих матраців та подушок для сидіння з поліуретану. З 1999 року почалася розробка та власне виробництво динамічних протипролежневих систем. Виробничі потужності знаходяться у містечку Ерфрут (центрально-східна Німеччина).

Важливі потреби кожного

Продукція ADL GmbH  створює основу та підтримку в знеболювальній терапії загоєння шкіри. За рахунок чого відбувається зменшення больового синдрому. В своїй діяльності виробник приділяє основну увагу медичним та технічним інноваціям, які інтегруються в засоби лікування та реабілітації від ADL. Враховуючи потреби кожної людини, фахівці компанії розробляють три типу протипролежневих матраців.

Динамічні протипролежневі системи. Вони створюють необхідні умови для перебування хворої людини, завдяки компресору. Цей агрегат наповнює секції матрацу повітрям поетапно.

Гібридні протипролежневі системи. Поєднання двох типів матраців: динамічні системи та статичні поліуретанові.  Внутрішня частина матраца заповнена пінополіуретаном.  Компресор заповнює повітрям верхню частину секцій.

Статичні поліуретанові протипролежневі матраци. Виробляються з пінополіуретану різної щільності.  За рахунок особливим властивостям цього матеріалу мінімізується надмірне навантаження на шкіру хворої людини.


А ви знали?

ADL GmbH співпрацює з європейськими медичними профільними установами та інститутами. Така співпраця дозволяє створювати найкращі вироби, які ефективно впливають на процес регенерації ушкоджених ділянок шкіри. 

Усі процеси ADL GmbH сертифіковані відповідно до EN ISO 13485 (система менеджменту якості медичних товарів).

ADL GmbH спеціалізується не лише на виробництві, але й на технічному обслуговуванні та ремонті. Тестування безпеки відбувається відповідно до стандарту MPBetreibV. Термічна дезінфекція відповідно до протоколу Інституту Роберта Коха з використанням новітньої технології «автоклавування».