catalog

Міжнародне визнання здобула німецька компанія Hermann Bock GmbH (Bock) завдяки своєму оригінальному підходу — гармонійному поєднанню неперевершеної якості та практичної функціональності. Основною метою при проєктуванні ліжок для пацієнтів або літніх людей є забезпечення їхнього комфорту. Крім того, в таких ліжках враховуються принципи ергономіки, що забезпечує ефективний догляд за пацієнтами. Саме ці ключові аспекти лягли в основу розробки медичних ліжок цією компанією.

Німецька компанія Hermann Bock GmbH (Bock) відома в усьому світі завдяки концепції поєднання найвищої якості з практичною функціональністю. Ліжко для хворої (літньої) людини — це, перш за все, необхідний комфорт. По друге, це ергономічний засіб догляду за нею. Саме такі критерії є визначальними при створенні медичних ліжок.

Як усе починалось

Історія компанії Hermann Bock GmbH (Bock) почалась понад 100 років тому. Вона є класичним зразком європейського родинного бізнесу, який зумовлює дуже дбайливе ставлення до питання бездоганної репутації, що ґрунтується на виробництві товарів виняткової якості. Наразі близько 160 співробітників працюють над удосконаленням та оптимізацією ліжок для догляду, аксесуарів і повних концепцій меблів на заводі Вock у Верлі, Німеччина.

Важливі потреби кожного

Як розробник і виробник, компанія приділяє увагу новітнім результатам досліджень і сучасним практикам догляду, щоб постійно вдосконалювати медичні ліжка для реабілітації та догляду. Високоякісні ліжка Bock використовуються як у межах медичної установи, так і вдома. Регулювання різних положень відбуваються за допомогою сучасного електродвигуна. Цей двигун має найвищий тип захисту IPX4. Основу ліжка складають чотири секції, три з яких змінюють кут нахилу (спина, стегна, гомілка). Також можна змінювати висоту ліжка від підлоги. Цим мінімізуються зусилля особи, яка здійснює догляд за маломобільною людиною. Усі процеси Bock сертифіковані відповідно до EN ISO 13485 (система менеджменту якості медичних товарів).

А ви знали?

Саме компанія Hermann Bock GmbH (Bock) однією з перших у Європі на початку 1970-х почала виробництво решітчастих каркасів для медичних ліжок. Це було революційним рішенням, яке покращувало умови перебування хворої людини на ліжку.

У 1983 році з’явилося перше ліжко для догляду з подвійним двигуном, який змінював кут нахилу рухомих секцій і регулював висоту ліжка від підлоги. Саме з цього року медичні ліжка стали максимально комфортними та функціональними як для пацієнта, так і для доглядача.

З 1992 року Bock пропонує повні концепції меблів для закладів догляду й охорони здоров’я. З того часу компанія стає одним із провідних німецьких виробників ліжок для терапії та догляду.