NOSCO – інноваційний бренд ортопедичних медичних виробів найбільшого українського виробника бандажів та ортезів «ТД Алком». Дві лінійки охоплюють усі можливості застосування: dynamic для безпеки кожного руху на тренуваннях, у походах або на роботі, stability для лікування та підвищення якості життя після травми чи захворювання, сучасна та зручна заміна класичних гіпсових пов'язок. Висока медична ефективність і комфорт – головні відмінні риси бренду NOSCO.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

Жодна сфера нашого життя не стоїть на місці. Все розвивається. З'являються нові механізми та сплави, технології й матеріали. І ринок ортопедичної продукції також іде вперед. Нові бренди та лінійки створюються відповідно до провідних методів ортезування. Таким інноваційним брендом став NOSCO. Найновіші розробки, матеріали та сплави – все для задоволення потреб користувачів і відповідно до вимог лікарів. Точна медична компресія, гіпоалергенність, максимальний рівень комфорту для споживача, надійна підтримка — все це втілилось у продукції інноваційного українського бренду NOSCO.

ВАЖЛИВІ ПОТРЕБИ КОЖНОГО

З широкого асортиментного ряду продукції NOSCO ви знайдете саме те, що підійде вам ідеально.

Тривимірна тканина в лінійці dynamic посилить контроль за кожним рухом, запобігаючи травмам. Ортез надійно підтримає практично не обмежуючи свободу рухів. Безпека та комфорт для тих, хто не уявляє свого життя на дивані.

Суглоб болить через травму чи захворювання? Терпіти не обов'язково. Ортези лінійки stability обмежать болісну рухливість. Дозований компресійний ефект додатково знизить біль і набряклість, а надійна підтримка знизить страх використовувати ушкоджену кінцівку. При цьому ортез забезпечує найвищий комфорт: ніяких перегрівань чи відчуття вологості на шкірі. З лікуванням навіть найскладніших травм найкраще справляється NOSCO stability.

Навіть якщо потрібна іммобілізація, виключення рухливості, але ви не готові відмовлятися від зручності у процесі реабілітації, з цим завданням впорається NOSCO stability. Надійна повна фіксація, але при цьому легкість, комфорт і швидкий доступ до ушкодженої області для проведення лікувальних чи гігієнічних процедур. Гіпс – це вчорашній день, NOSCO stability – завтрашній!

А ВИ ЗНАЛИ?..

Застосування еластичного бандажа активізує зв'язки між мозком і кінцівкою, покращує контроль рухів і знижує ризик травмування.

Перші пов'язки для іммобілізації були з глини. Вони були настільки важкими, що людина не могла з ними пересуватися.

Сучасні інноваційні ортези можна носити цілодобово, а не знімати та робити перерву кожні три години, як це було ще кілька років тому.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ОРТОПЕДИЧНОГО ВИРОБУ?