catalog

Продукція під торговою маркою Lucky Step популярна у споживачів в Україні завдяки високій якості та тривалій зносостійкості. Ефективність гарантується правильною анатомічною конструкцією, не дарма ці вироби належать до ортопедичної продукції медичного призначення. Виготовлені з урахуванням усіх нюансів будови стопи, вони зручні та надійні. Лікарі із задоволенням призначають їх своїм пацієнтам, тому що впевнені в медичному ефекті, який надають устілки, бандажі та інші вироби Lucky Step.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

У 2012 році засновники компанії «Алком» вирішили включити у свій продуктовий ряд ортопедичні устілки. Проаналізувавши ринок України, вони зробили невтішні висновки: практично всі пропоновані устілки позиціонуються як вкладки у взуття і не гарантують ні лікувальної, ні профілактичної дії. А оскільки здоров'я нації було одним з головних мотивів створення компанії, було вирішено створити устілки, які були б дійсно медичним ортопедичним виробом. Комплектуючі для таких устілок замовлялися в Німеччині, у постачальника, який співпрацює з виробниками всього світу. На відміну від продукції інших виробників, устілки Lucky Step покриваються натуральними матеріалами (телячою шкірою), щоб користувачеві було максимально комфортно. Завдяки всім цим перевагам продукція Lucky Step продовжує набирати популярність у споживачів.

Однак було ухвалене рішення не обмежувати серію догляду за стопою тільки устілками, тому що спектр захворювань стопи дуже широкий. Так у продуктовий ряд Lucky Step були включені вальгусні бандажі та силіконові вироби, які коригують деформації стопи, захищають шкіру від травмування взуттям, знімають або послаблюють больовий синдром при п’ятковій шпорі та запобігають передчасному зносу суглобів.

ВАЖЛИВІ ПОТРЕБИ КОЖНОГО

Завдяки широкому продуктовому ряду Lucky Step закриває максимальну кількість проблем, які можуть виникати у людини зі стопою: починаючи від легкого дискомфорту і мозолів через незручне взуття і закінчуючи викривленням пальців і іншими деформаціями стопи. Різноманітні матеріали — медичний силікон, текстиль, шкіра, пробка, вовна — задовольняють найрізноманітніші вимоги споживача. А крім серійних виробів пацієнти мають можливість отримати устілки, виготовлені спеціально для вирішення їхньої проблеми, за індивідуальним замовленням.

А ВИ ЗНАЛИ?..

Носіння взуття на високих підборах — основна причина розвитку «кісточки» на нозі. Цю патологію можна зупинити, якщо на ніч надягати вальгусний бандаж Lucky Step.

Зимові устілки, що утеплюють взуття, виготовлені з урахуванням анатомії стопи й надають такий самий лікувальний ефект, що і звичайні устілки Lucky Step.

Устілки потрібно вибирати за розміром ноги, а не взуття. Часто люди з деформованою стопою вибирають взуття на кілька розмірів більше, щоб взуття не тиснуло на деформовані ділянки. Якщо вибирати устілки за розміром взуття, анатомія устілки буде зміщена щодо анатомії стопи, і устілка не дасть очікуваного медичного ефекту.

Людям старшого віку і пацієнтам із фіксованою плоскостопістю не підходять жорсткі каркасні устілки, для таких пацієнтів підходять м'які моделі.

При вагітності у жінок зростає ризик розвитку плоскостопості, і носіння в цей період устілок є обов'язковим.

Любительки красивого, але незручного взуття можуть обійтися без пластирів, які забруднюють шкіру. ТМ Lucky Step виготовляє силіконові подушечки, які вклеюються у взуття та захищають шкіру від натирання, при цьому не залишаючи липких плям на стопах. Вони можуть використовуватися тривалий час і переноситися з однієї пари в іншу.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ УСТІЛКИ АБО ІНШОГО ВИРОБУ ДЛЯ СТОПИ?