Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23111 (лівий)

АРТ. stability MAX 23111 (левый)

stability MAX 23111 (левый)

bnf
Роз’ємна конструкція
bnf
Захищає зап’ясток від навантажень
bnf
Фіксує суглоб і перший палець кисті
Залишити заявку
bnf
Роз’ємна конструкція
bnf
Захищає зап’ясток від навантажень
bnf
Фіксує суглоб і перший палець кисті

Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування.

Ортез на зап’ясток і палець застосовується тоді, коли є проблема із променево-зап’ястним суглобом, першим п’ястно-фаланговим суглобом великого пальця кисті або зв’язками, сухожилками чи м’якими тканинами на цій ділянці. Завдяки двом металевим модельованим і одному пластиковому ребрам жорсткості та нерозтяжній тканині ортеза зап’ясток надійно, як і гіпсом, утримується в заданому положенні. Проте, на відміну від гіпсової пов’язки, ортез можна відрегулювати за новими параметрами, коли набряк після травми спаде. Підвищена комфортність забезпечується анатомічним кроєм виробу та високим вмістом у ньому натуральних волокон. Користувач самостійно може відрегулювати рівень компресії на суглоб для досягання максимальної зручності. Фіксується лише зап’ясток і великий палець, інші пальці залишаються вільними, і функціональність кисті обмежується мінімально.

Показання:
  • симптоми запалення на ділянці променево-зап’ястного суглоба, першого п’ястно-фалангового суглоба великого пальця, прилеглих сухожилків і м’язів передпліччя та кисті (артралгії, тендовагініти, тендоміопатії);
  • період реабілітації після травм капсульно-зв’язкового апарату променево-зап’ястного суглоба та/або першого п’ястно-фалангового суглоба великого пальця, а також після оперативних втручань на цій ділянці;
  • артроз променево-зап’ястного суглоба та/або першого п’ястно-фалангового суглоба великого пальця кисті;
  • ревматоїдний артрит;
  • карпальний тунельний синдром;
  • нестабільність променево-зап’ястного та/або першого п’ястно-фалангового суглоба.
Дія:
  • фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб і перший п’ястно-фаланговий суглоб великого пальця кисті;
  • зменшує больові відчуття та набряк;
  • активізує обмінні процеси на ділянці впливу, прискорює одужання.
Склад:

поліестер — 80%, ППУ — 15%, бавовна — 5%. Ребра жорсткості — алюмінієвий сплав, пластик.

Догляд за виробом

Тільки ручне прання за температури не вище 40°С. Перед пранням застібнути всі застібки-липучки. Машинне прання не застосовувати. Поводитися з обережністю. Не застосовувати засоби, які містять хлор. Прасування заборонене. Пропарювання й обробку паром не застосовувати. Сухе чищення / хімчистка заборонені. Видалення плям розчинниками заборонене. Не застосовувати сушіння в барабані. Сушити без віджимання. Берегти від впливу нагрівальних приладів і прямих сонячних променів. Якщо виріб містить знімні елементи конструкції, зняти їх перед пранням та повернути на місце після повного висихання виробу.

Перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування і проконсультуватися з фахівцем.

Розмірна таблиця