Підйомник для пацієнта JAMES 150

АРТ. 320.02.10

JAMES 150

bnf
Максимальна зручність для пацієнта і персоналу
bnf
Варійована ширина колісної бази
bnf
Полегшення роботи доглядача
bnf
Фізіотерапевтичні можливості для маломобільних пацієнтів
Залишити заявку
bnf
Максимальна зручність для пацієнта і персоналу
bnf
Варійована ширина колісної бази
bnf
Полегшення роботи доглядача
bnf
Фізіотерапевтичні можливості для маломобільних пацієнтів

Електричний підйомник-вертикалізатор призначений для того, щоб без надмірних фізичних зусиль підняти пацієнта для переміщення його з ліжка на крісло, з ліжка на ліжко, для проведення певних гігієнічних процедур та перевезення пацієнта на невеликі відстані в межах приміщення. Безпека пацієнта гарантується стійкою міцною металевою конструкцією. Додатково передбачена аварійна зупинка та опускання на випадок непередбачених ситуацій. Висота упору для ніг регулюється відповідно до зросту пацієнта. Підніжки мають неслизьку поверхню. На відміну від інших моделей, на цьому підйомнику пацієнт може докладати певних зусиль та тренувати м’язи корпусу та кінцівок. Також в області колін передбачений додатковий широкий фіксатор, щоб пацієнт міг безпечно стояти.

Застосування підйомника — це значне полегшення роботи медичного та доглядацького персоналу, тому що більше не треба піднімати пацієнта самостійно. Підйомник працює від захищеного (ступінь захисту ІІ) двигуна, який живиться від акумуляторної батареї (кабель заряджання в комплекті). Ширина колісної бази варіюється від 650 до 980 мм, колеса самоцентричні, що робить конструкцію стійкою й одночасно маневреною та сумісною з різними типами візків. Задні колеса обладнані гальмами, це виключає мимовільний рух підйомника під час маніпуляцій і підвищує безпеку пацієнта. Керування шириною колісної бази та гальмами здійснюється ногою, нахилятися не потрібно.

Увага: підйомником має керувати попередньо навчений персонал!

Технічні характеристики
 • максимальна вага пацієнта - 150 кг
 • висота підіймання (мінімальна) - 84 см
 • висота підіймання (максимальна) - 150 см
 • висота опори - 13 см
 • вага - 53 кг
Показання
 • Від значного до повного порушення здатності до зміни положення тіла та ходіння, як правило, з нервово-м’язовим ушкодженням, ампутацією нижньої(-іх) кінцівки(-вок) або неврологічним захворюванням.
 • Для полегшення зміни місця розташування та транспортування на короткі відстані в межах дому помічником/доглядачем.
Дія

Підйомник дозволяє підіймати та переміщувати пацієнтів із порушенням функції опорно-рухового апарату й іншими розладами, які заважають їм переміщуватися самостійно. Застосування підйомника значно полегшує проведення процедур із маломобільними пацієнтами та роботу доглядачів і медичного персоналу загалом.

 1. Підвищує ефективність догляду.
 2. Полегшує роботу доглядача.
 3. Надає додаткові фізіотерапевтичні можливості.
Особливості
 • Варійована ширина колісної бази: від 650 до 980 мм
 • Зручні анатомічні ручки для керування доглядачем
 • Вага підйомника: 53 кг
 • Дозволена вага пацієнта до 150 кг
Коли стане у нагоді?
 • Під час догляду за пацієнтом, який не здатний переміщуватися самостійно
 • Під час процесу реабілітації, у тому числі тривалого, пацієнтів із захворюваннями, травмами чи ампутаціями, які критично знижують здатність до самостійного пересування.
 • При обмеженні рухливості через хворобу або інвалідність, за якої ступінь незалежності, що залишився, зберігається або збільшується шляхом оптимального використання залишкових здібностей у разі глибоких і неповних параплегічних синдромів, або паралічу нижніх кінцівок, або захворювань м'язів.
Характеристики
Вага 53 кг
Гарантія 2 роки
Країна виробник Німеччина
Колір білий
Артикул 320.02.10
Виробник REBOTEC
Основний матеріал метал
Тип підйомники
Максимальне навантаження 150 кг
Призначення унісекс