Ортопедичний реклінатор «Кільця Дельбе»

Алком 1080

Користувач може самостійно регулювати ступінь впливу

Пом’якшувальні накладки на лямках

Зручний і непомітний під одягом

Коректор постави: купити оптом продукцію ALKOM


"ТД Алком" пропонує вигідну співпрацю у продажу ортопедичних товарів у великій кількості. Компанія є розробником та виробником, орієнтуючись на технологічні інновації та знання міжнародного досвіду. Наша місія – запобігти розвитку захворювання шляхом проведення профілактики. А якщо таке сталося, то провести реабілітацію шляхом роботи з м'язами, фіксації кісток у правильному положенні. Це нешкідливо для людини із перспективою довгострокового результату.

Багато проблем зі здоров'ям починаються через неможливість хребта впоратися зі своїми основними функціями. Згодом процес його зношування проявляється у поганому самопочутті людини із загостренням захворювань в інших системах організму. Для його стабілізації було розроблено коректори постави. Оптом їх набувають спеціалізованих центрів продажу медичної апаратури та аптеки.

Зазвичай постава людина керує несвідомо. У нормальному стані всі складові тіла розташовуються симетрично щодо хребта. Будь-які викривлення виникають через затиснення або розслаблення м'язів, що призводить до деформації внутрішніх органів, зміни їх локації. Для полегшення стану та лікування початківців стадій використовують спеціальні пристрої для підтримки м'язів спини.


Коректор постави оптом: ціна в залежності від виду


Технологічно вироби такого типу діляться умовно на види:

 1. Коректори постави для дорослих та дітей - спрямовані на тривале носіння для формування м'язової пам'яті та звикання до природного стану. Підбирає необхідну модель лікар ортопед. Принцип роботи полягає в розслабленні грудних м'язів із можливістю відведення ключової кістки назад. У результаті лопатки направлені одна до одної, що веде до скорочення ромбовидних м'язів. Роздрібним центрам продажів рекомендуємо придбати локальний для грудного відділу або повноцінний на всю грудопоперекову область коректор постави оптом. Україна навчилася виробляти досконалий товар за доступну ціну.
  Ми пропонуємо:
  • Профілактичні моделі - досягнення правильного фізіологічного стану, якщо втомлюється спина після конкретних видів робіт.
  • Лікувальні моделі - розраховані працювати з патологіями, актуальні для лікування сколіозу.
 2. Ортопедичні реклінатори для всіх вікових груп - від попередніх варіантів відрізняються конструкцією та матеріалами. Складаються з еластичних пружних ременів, які одягаються на плечовий суглоб. Коригуюча основа розміщена на спині. За її допомогою регулюється натяг. Такий коректор постави купити оптом вигідно для лікування різних діагнозів:
  • Кіфоз грудного відділу;
  • Спондилоартроз;
  • Лопатки крилоподібного типу;
  • Ознаки остеопорозу.
  Також мають профілактичну та лікувальну властивість. Застосування реклінаторів формує м'язову пам'ять та звичку тримати спину рівно. Час носіння на день визначає лікар. Курс лікування триває кілька місяців. Через певний час його слід повторювати. Лікувальний ефект спостерігається при переломі ключиці.
 3. Корсет для корекції постави

  Як правило, такі моделі оснащуються жорсткою конструкцією. Вони розраховані на фіксацію конкретних відділів хребта, тому в конструкцію включені пластини різної жорсткості. Завдяки їм знімається навантаження з м'язів спини. Вони виходять зі стану гіпертонусу, що тягне за собою ослаблення больового синдрому. З їх допомогою ефективніше та швидше проходить відновлення спини після операцій та травм.


Який краще купити коректор постави оптом залежно від жорсткості


За типом жорсткості ортопедичні тримачі м'язів спини та хребта бувають трьох видів:

 • Легкі – профілактичні моделі, розраховані на різний вік, зростання та вагу. Відшиваються з бавовни та еластичних тканин. Вони практично непомітні під тонким одягом.
 • Середні – ступінь жорсткості досягається додатковою пластиковою вставкою у конструкцію на спині. Розраховані на будь-який вік.
 • Жорсткі – конструкція ребер включає металеві вставки. Залежно від моделі використовують від 2 до 4 штук. Лікар коригує форму ребра з урахуванням анатомічного стану м'язів. Зазвичай застосовуються з різними фізіотерапевтичними процедурами.