Фiльтр

Виробник

Клас компресії

Країна виробник

Вид

Призначення

Колготи антиварикозні basic care, клас компресії І

Алком 00301

зменшують діаметр розтягнених вен, відновлюють нормальне функціонування венозних клапанів

нормалізують венозний кровоток, знижують ризик утворення тромбів

усувають набряки й біль у ногах

Колготи антиварикозні basic care, клас компресії І

Алком 00311

зменшують діаметр розтягнених вен, відновлюють нормальне функціонування венозних клапанів

нормалізують венозний кровоток, знижують ризик утворення тромбів

усувають набряки й біль у ногах

Де придбати компресійні колготки оптом


Широкий вибір товарів цієї категорії доступний у компанії «ТД Алком». Ми є виробником та реалізатором товарів власного виробництва під брендом Alkom, а також імпортуємо компресійний текстиль від швейцарської торгової марки Sigvaris Group. Саме ця компанія стала родоначальником трикотажу, що стягує, і нею запропоновано застосування його в медичних цілях. Технологи поєднали продуктивність матеріалу та привабливий зовнішній вигляд. Тепер купити компресійні колготки оптом і в роздріб прагнуть великі і дрібні точки продажів, тому що продукція, що стягує, стала популярною і користується великим попитом. Бренд Sigvaris Group вийшов на світовий ринок, має різні лінійки з урахуванням особливостей захворювань нижніх кінцівок.

Торгова марка Alkom з'явилася на українському ринку понад 15 років тому. За цей час виробничі потужності компанії зросли обсягом, готові запропонувати ортопедичні вироби різної специфікації. Усі розробки засновані на лікарському та технологічному досвіді з урахуванням рекомендацій дизайнерів. Наша продукція доступна в ціні, так як вітчизняного виробництва при збереженні європейської якості.

Компресійні колготки оптом купити вигідно великим точкам продажу з медичною специфікацією. На зовнішній вигляд білизна не відрізняється від звичайної, є жіночі, чоловічі та універсальні моделі. Їхня головна функція – нормалізація кровотоку, стабілізація переміщення лімфи по організму, яка, як і венозна кров, рухається знизу вгору.


Чому компресійні колготки оптом цікаві аптекам


Для виготовлення товарів такого призначення використовують технологію створення градуйованого тиску. У нижній частині ніг у зоні стоп і кісточок йде 100% утискання. Тканина у цих місцях створює максимальний тиск. У районі коліна показник компресії знижується майже у півтори рази. У зоні стегон тиск зменшується більше ніж у 2 рази. Головна мета: звузити просвіти в судинах, щоб налагодити роботу системи перекачування крові клапанами. Через збільшення кровотоку рідини не накопичуються в м'яких тканинах, тому надвечір ноги не набрякають, не виникає біль.

Хто є цільовою аудиторією у купівлі компресійної білизни:

  • Туристи, спортсмени, працівники із щоденним навантаженням на ноги;
  • Люди із затвердженим діагнозом варикозу;
  • Ті, що страждають від загрози утворення тромбів;
  • Люди із зайвою вагою, що ведуть малорухливий спосіб життя;
  • Вагітні;
  • Носії трофічних виразок;
  • Прооперовані хворі, яким потрібна стабілізація кровотоку та вирівнювання лімфодренажу.


Компресійні колготки оптом з урахуванням класу тиску, що створюється


Це основний показник у характеристиках, який коригується лікарем. Залежно від складності ситуації, він збільшується. Існує 5 класів компресії, з яких нульовий вважається профілактичним, а 4-й призначається в індивідуальному порядку у складних ситуаціях. Колготи випускаються у 1, 2 та 3 класах. Показник величини вимірюється у міліметрах ртутного стовпа.

При появі судинної сітки на поверхні шкіри, зіркоподібного малюнка з тонких капілярів, целюліту, появі набряків, втоми, болю в ногах після робочого дня виникає необхідність носіння компресійної білизни 1 класу. Якщо почати носити його на ранній стадії, то вдасться контролювати процес розвитку хвороби, і навіть його зупинити. Якщо є спадковість та схильність до таких захворювань, рекомендується використовувати такі колготи.

Вироби 2 класу компресії розроблені з метою лікування тромбофлебіту для коригування стану глибоких вен. Такі призначені для звуження широких вен, стискання венозних вузлів, зменшення судом, зниження больових відчуттів, за високої постійної набряклості.

Компресійні колготки оптом 3 класу призначаються лікарями хірургами та флебологами. Вони актуальні після операцій, що застосовуються при трофічному розладі вен, тромбозі.

Так як вартість такої білизни висока, покупцям потрібно запропонувати найкращі моделі з вузьким і широким функціоналом. Вони повинні мати гігроскопічність, повітропроникність і гіпоалергенну властивість.