Фiльтр

Виробник

Країна виробник

Бинт еластичний медичний середньої розтяжності, ширина 12,0 см

Алком 5512А

Високий вміст бавовни

Відмінна зносостійкість

Надійні фіксувальні кліпси

Бинт еластичний медичний середньої розтяжності, ширина 10,0 см

Алком 5510А

Високий вміст бавовни

Відмінна зносостійкість

Надійні фіксувальні кліпси

Бинт еластичний медичний середньої розтяжності, ширина 8,0 см

Алком 5508А

Високий вміст бавовни

Відмінна зносостійкість

Надійні фіксувальні кліпси

Еластичні бинти оптом: який тип вибрати для продажу


Це простий еластичний виріб, який має профілактичне та медичне значення. Він призначений для фіксації суглобів, компресії м'язів. За його допомогою розподіляється навантаження, і організм не зазнає перенапруг. Для створення максимальної утяжки до складу бинта входять синтетичні волокна, що тягнуться. Вони відрізняються міцністю і здатністю створювати тиск на ділянку кінцівки.

Стрічкові моделі відрізняються довжиною та натягуються з потрібною силою. Перед звичайними медичними бинтами мають такі переваги:

  • Приймають задану анатомічну форму, не сповзають, фіксуються надійно на закріпленому місці;
  • Багаторазового використання, не деформуються при щоденному носінні, дозволене ручне щоденне прання рідкими миючими засобами без віджиму, не допускається сушіння на гарячих поверхнях, оскільки може призвести до невідновлюваної деформації волокон.
  • Бинти еластичні оптом є актуальними для спортсменів, туристів, любителів активного способу життя.

Компанія «ТД Алком» пропонує еластичні бинти оптом власного виробництва для повсякденного використання та екстреної допомоги. Продукція належить нашому бренду Alkom, виготовляється в Україні з використанням сучасних медичних знань та високоточного обладнання.


Еластичний бинт оптом: основні характеристики виробів


Важливою та показовою характеристикою є ступінь розтяжності. Вона характеризує пружність стрічки, показує, на скільки разів виріб здатний подовжитися під час роботи з ним.

  1. Низький ступінь – довжина такого збільшується лише до 40%. За його допомогою створюється максимальна компресія. Він застосовується при тяжких венозних патологіях на кшталт тромбозу, на запущеній стадії варикозу, підходить за наявності трофічних виразок. Фіксується на шкірі, впливає на стан глибоких вен. Такі мають найвищу здатність фіксації, тому застосовуються в травматології, спортивній практиці (особливо атлетика, де необхідна жорстка фіксація суглобів). Накладаються різними методами, що забезпечує компресію від 2 до 4 класу.
  2. Середній ступінь – такі еластичні бинти оптом мають максимальний попит. Їм притамана зміна розміру під час експлуатації до 100%, тобто розтягуються вдвічі. Вони м'якіші, тому дозволяють створити компресію на ділянці кінцівки 2-3 класу. Досягається потрібний тиск шляхом різних технік бинтування. Необхідні для людей з тканинним голодуванням на кінцівках, з помірним та повільним розвитком венозних патологій.
  3. Високий рівень – але забезпечує мінімальний клас компресії – 1. У спектрі медицини такі вважаються профілактичними, тобто застосовуються на початкових стадіях розвитку захворювань. При цьому здатність до розтягування понад 100% початкової довжини корисна після оперативного втручання. З їх допомогою уникають виникнення гематом.

Пам'ятайте, що ніколи не змінює своєї ширини якісний еластичний професійний бинт. Оптом така продукція доступна на сайті alkom.ua із докладним описом кожної позиції. На всі запитання дадуть відповідь наші менеджери. При оформленні партнерських відносин організовуємо миттєву доставку на будь-який обсяг товару.


Які еластичні бинти оптом доступні в каталозі «ТД Алком»


Продукція нашого виробництва має у складі значну частину бавовни. Це не впливає на здатність до тягучості та пружності, а робить стрічки приємними до тіла. Під ними не утворюється парниковий ефект. Покрита частина тіла створює свій приємний мікроклімат, а зайве тепло та волога виводяться на поверхню.

Компанія «ДТ Алком» пропонує асортимент із довжиною виробів 2.5 м, шириною 8, 10, 12 см. Наша продукція розрахована також на використання високими людьми зі зростом понад 180 см. Нами розроблені чіпкі кліпси, які не псують стрічку та надійно фіксують обмотку. Текстиль складається з гіпоалергенних матеріалів, не викликає подразнень.

Доступний у продажу «Ізраїльський бандаж» - це еластичний бинт для екстреної допомоги. Має кровоспинний ефект, розрахований на доставку потерпілого в стаціонарне місце надання допомоги.