Фiльтр

Устілка амортизуюча

Lucky Step LS12

Гіпоалергенний медичний гель

Висока зносостійкість

Масажний ефект

Напівустілка амортизуюча

Lucky Step LS03

Гіпоалергенний м’який медичний гель

Висока зносостійкість

Текстильне покриття

Устілка "Комфорт" із протиударними зонами

Lucky Step LS18

Гіпоалергенний медичний гель двох видів

Висока зносостійкість

Масажний ефект

Ортопедичні устілки оптом від виробника: продукція бренду Lucky Step


Британська компанія займається виробництвом медичного ортопедичного обладнання багато років. В основу лягли розробки дослідницьких інститутів та технологічний прорив. Виробник враховує поширені проблеми людини під час ходьби. Він прагне позбавити утворення мозолів, натоптишів, протистояти викривленню пальців, попередити деформацію стопи.

Для досягнення максимальних результатів бренд використовує стабільні гіпоалергенні матеріали:

  • Поглинаючий текстиль, вовну;
  • Корковий прошарок;
  • Медичний силікон;
  • Якісно оброблену шкіру.

Також «Торговий Дім Алком» пропонує можливість виготовлення устілок ортопедичного призначення за індивідуальними параметрами стопи.

Завдяки відповідальному підходу до виробництва продукція торгової марки Лаккі Степ вийшла на світовий рівень, отримавши визнання розвинутих країн. Наша компанія постачає від них ортопедичні устілки оптом. Купити товар можна у будь-якій кількості з наданням сертифікатів якості. Всі наші партнери впевнені у якості продукції, тому що спостерігають позитивний ефект на своїх пацієнтах.


Яких видів можна купити оптом ортопедичні устілки у «ТД Алком»


У нашому електронному каталозі є устілки різного призначення. Вони мають загальну терапевтичну дію, відрізняються за розмірами та зонами впливу на ногу. В асортименті устілки та напівустілки. Призначення других - робота з поперечним і поздовжнім склепінням стопи, вони мають менший розмір, тому дешевші.

  1. Амортизуючі моделі – застосовуються у всіх типах взуття. При використанні знімається навантаження зі спини, хребці не здавлюють один одного під силою удару від ходьби. Ці устілки ортопедичні оптом купуються активно, тому що виконують профілактику від плоскостопості, сприяють зменшенню та загоєнню тріщин шкіри, актуальні для діабетичної стопи та шпорі п'яти. Принцип роботи ґрунтується на застосуванні двох видів силікону різної жорсткості та пружності. Рельєфна структура створює масажний ефект.
  2. Варіанти із протиударними зонами використовуються для спортсменів, туристів, під час активних ігор. Знімають навантаження із суглобів ніг під час стрибків, бігу.
  3. З валиком Зейца - такі мають сильний профілактичний ефект, використовуються при початкових стадіях плоскостопості та варикозу. Показанням для застосування є вагітність. Розраховані на взуття на пласкому ходу та з підборами висотою до 4 см. Поверхня зроблена з перфорованої шкіри, а валик Зейца із спіненого латексу проводить роботу з поперечним склепінням стопи. Каркас жорсткий із пластику з дотриманням анатомічної форми ноги.
  4. З пелотом із спіненого латексу – попитові ортопедичні устілки. Опт цікавий медичним точкам продажів, тому що ця модель розрахована під взуття з високим підбором від 7 до 12 см. Має терапевтичний ефект при плоскостопості 1-3 ступеня. Випукла латексна подушка формує правильне склепіння стопи, запобігаючи розвитку вальгусної деформації, причиною чого стає взуття на підборах.
  5. Зимові із супінатором – підтримують анатомічну форму стопи, розраховані на взуття на низькому ходу. Оздоблені штучним хутром для формування мікроклімату в черевику.
  6. Зимові з розвантаженням шпори п'яти – конструкція спрямована на підтримку м'язів у природному стані, тому попереджає розвиток плоскостопості. Це пластикові жорсткі ортопедичні устілки. Купити оптом фірмового виробництва можна, зв'язавшись із менеджером «ТД Алком». Верхній шар складається з термоволокна та хутра, а на п'яті розміщена подушечка зі спіненого латексу.


Фірмові товари для ніг, опт: ортопедичні устілки


У пошуках надійного постачальника віддавайте перевагу компаніям, які працюють на ринку багато років, мають позитивну історію та постійно розвиваються. «ТД Алком» розпочав роботу ще 2004 року. Окрім імпорту висококласної продукції ми прагнули створити українське виробництво продуктивних товарів. Сьогодні в галузі ортопедії продукція Alkom широко відома. При цьому має конкурентну вартість та вільну доступність.