Бандаж на променево-зап’ястний суглоб

1.10.1 Push care Wrist Brace

Роз’ємна конструкція

Висока зносостійкість

Компресійний ефект

Бандаж на променево-зап’ястний суглоб

4.10.2 Push Sports Wrist Support

Роз’ємна конструкція

Висока зносостійкість

Компресійний ефект

Ортез на променево-зап’ястний суглоб із фіксацією великого пальця

Алком 4065

Роз’ємна конструкція дозволяє надягати ортез, не викликаючи болю

Ефект теплолікування

Модельовані ребра жорсткості

Бандаж на променево-зап’ястний суглоб

4.10.1 Wrist Brace Push Sports

Роз’ємна конструкція

Висока зносостійкість

Компресійний ефект

Ортез на променево-зап’ястний суглоб із металевою шиною універсальний

Алком 4069

Роз’ємна конструкція дозволяє надягати ортез, не викликаючи болю

Ефект теплолікування

Модельоване ребро жорсткості

Бандаж на променево-зап’ястний суглоб

Алком 4068

Роз’ємна конструкція

Ефект теплолікування

Універсальний розмір

Ортез на променево-зап’ястний суглоб

Алком 3017

Роз’ємна конструкція дозволяє надягати ортез, не викликаючи болю

Висока зносостійкість

Модельоване ребро жорсткості

Ортези на верхню кінцівку оптом: ортопедична продукція від «ТД Алком»


Ортези є ортопедичним продуктом, призначеним для відновлення функцій кісткового апарату. Залежно від ступеня та способу фіксації їх поділяють на види. Також залежно від місця накладення визначають їхню спеціалізацію. Відновити суглоб можна лише за допомогою його знерухомлення. Для цього застосовується ортез. Моделі туттори є актуальними при переломах кістки. Такі випускаються задля досягнення повної нерухомості, за функціоналом нагадують гіпс. Після зрощення кістки ортези на верхні кінцівки підбираються із шарнірною конструкцією. Такі беруть частину навантаження на себе, тому реабілітація проходить простіше та продуктивніше.

На ринку медвиробів доступні сучасні моделі, які легко вписуються у повсякденне життя. Вони не виступають із-під одягу, не заважають роботі суглоба. Додатково у конструкції можуть встановлюватися ребра жорсткості. Іноді актуальність набирають моделі із еластичної сировини.

Компанія ТД Алком пропонує варіанти особистого виробництва під однойменним брендом Alkom. Це вироби із зносостійких матеріалів, розраховані на цілодобову та погодинну експлуатацію. У місцях торкання зі шкірою використовується бавовняний шар. Скрізь є регулятори. Щоб полегшити фіксацію, ми запропонували застібки-липучки. Вони дозволяють закріпити виріб у максимально зручному положенні. В основному ортези на верхні кінцівки універсальні і призначені для обох рук. Також в електронному каталозі сайту доступні товари від відомих світових брендів Nosco, Push.


Яких типів доступні ортези на верхні кінцівки оптом


Бандажі та ортези схожі між собою, при цьому є невеликі відмінності. Головною функцією бандажа стало обмеження рухливості конкретного суглоба. Ортез допомагає розробляти цю зону після травми за допомогою захисту від додаткових механічних впливів. Завдяки своїй схожості та взаємодоповнюваності зона застосування виробів однакова. Виходячи з цього, виділяють такі види:

  • Для великого пальця руки – відрізняється максимальною жорсткістю. Призначений для людей із травмою цього місця або нестабільною поведінкою суглоба та великого пальця. Пристрій утримує кисть у фізіологічно правильному розташуванні. Вона залишається повністю працездатною, а рухи пальців не порушують траєкторію. Для цього використовуються стабільні нерозтяжні ремені. Як каркас виступає легкий алюміній.
  • На ліктьовий або плечовий суглоби - бандажі мають заспокійливий ефект. Вони запобігають появі набряклості, створюють легку фіксацію компресійним впливом.
  • На променево-зап'ястковий суглоб - найвразливіше місце на руці. Для лікування застосовуються ортези на верхню кінцівку різної жорсткості. Прокладаються ребра жорсткості за напрямом променевої кістки. Якщо травма незначна за типом розтягування, достатньо компресійної стяжки. Супроводжує додатковим зігріваючим ефектом.
  • На п'ястно-фалангові суглоби – застосовується принцип знімної конструкції, що має універсальний розмір. Використовується разом із іншими виробами для фіксації суглобів. Згодом при зменшенні набряклості на кінцівці підганяється розмір зап'ястя. Як фіксуючий елемент виступає алюмінієва пластина. Якщо потрібна фіксація до нерухомого стану, використовуються додаткові ремінці. Застосовується при травмах та захворюваннях кистьового апарату.


Ортези на верхні кінцівки комбіновані з бандажами


  • Бандаж Дезо, що фіксує, для дорослих та дітей – виготовляється з міцних нееластичних тканин. Призначений для повної фіксації плечового суглоба, підтримує всю руку з метою розслабити м'язи і зв'язки. Є функція індивідуального регулювання ременями. Для досягнення стабільності додатково використовуються ремені на спині з перетином. Конструкція включає внутрішнє покриття із ніжної бавовняної тканини. Виріб універсальний, розрахований на використання правою та лівою рукою.
  • Бандаж епікондилітний – невеликий текстильний пристрій із середнім ступенем фіксації. Розраховано на зняття навантаження з надплищів плечової кістки. Його завдання – надавати загальний вплив на внутрішню чи зовнішню групу кісток. При цьому кровообіг залишається стабільним.