Бандаж на променево-зап’ястний суглоб

АРТ. 4068

Алком 4068

bnf
Фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб
bnf
Ефект теплолікування
bnf
Роз’ємна конструкція дозволяє надягати ортез, не викликаючи болю
Розмір 1
Окружність зап'ястка, см 16—31
Залишити заявку
bnf
Фіксує та стабілізує променево-зап’ястний суглоб
bnf
Ефект теплолікування
bnf
Роз’ємна конструкція дозволяє надягати ортез, не викликаючи болю

Ступінь фіксаціїСередній

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
 • період реабілітації після травм;
 • запально-дегенеративні захворювання;
 • периферичні нейропатії (тунельний синдром);
 • заняття спортом, виробничі навантаження на суглоб (для профілактики травм).
ПРИНЦИП ДІЇ

Підтримує та помірно розвантажує суглоб. Стримує неприродні рухи в суглобі й запобігає розтягненню й розриву м’язів, зв’язок і сухожилків. Завдяки шорсткості основи надає мікромасажного ефекту, що сприяє посиленню мікроциркуляції на ділянці впливу бандажа та скорочує термін відновлення нормальної функціональності суглоба. Знімає запалення та пов’язані з цим больові відчуття. Нормалізує процеси нервової провідності в області суглоба.

 • Надає ефекту теплолікування.
 • Забезпечує середній ступінь фіксації променево-зап’ястного суглоба.
 • Надає помірний компресійний вплив, запобігає утворенню набряку.
ОСОБЛИВОСТІ

Роз’ємна конструкція

Ефект теплолікування

Універсальний розмір

ОПИС

Модель досить гнучка, щоб не заважати рухливості, але надійна: підтримає суглоб у будь-якій активності. Петля для великого пальця дозволяє самостійно надягати бандаж однією рукою. Не треба плутатись у розмірах: цей універсальний виріб підійде для будь-якої окружності зап’ястка. Відрегулювати бандаж під себе допоможуть застібки-липучки: і в період вираженої набряклості після травми, і потім, коли набряк спаде, бандаж ідеально прилягатиме до тіла. Неопренова основа цього фіксатора суглоба добре зберігає тепло тіла, сприяючи більш швидкому одужанню.

ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ
 • Неопренове полотно
 • Застібки-липучки
КОЛИ СТАНЕ У НАГОДІ
 • Якщо ви мали неускладнену травму (без переломів, розриву зв’язок і т. п.) зап’ястка (застосовується з 3-4 дня після травми).
 • Якщо ви маєте роботу або хобі, які вимагають повторюваних дій зап’ястком тривалий час (комп’ютерні ігри або робота за комп’ютером, плетіння, вишивання, вирізування по дереву й ін.).
 • Якщо у вас діагностовано захворювання променево-зап’ястного суглоба, за якого рекомендується теплолікування.
 • Якщо ви повертаєтеся до активності, яка спричинила травму зап’ястка, і бажаєте запобігти повторному травмуванню.
 • Якщо у вас є ознаки тунельного синдрому: дискомфорт і біль у зап’ястку, оніміння або втрата чутливості в пальцях, набряклість в області зап’ястка, м’язова слабкість, різкий короткочасний біль, схожий на удар струмом, у пальцях.

Бандаж на променево-зап’ястний суглоб, ТМ «Алком», арт. 4068, активно використовується прихильниками здорового способу життя (на тренуваннях у спортзалі, під час заняття активними або екстремальними видами спорту) для захисту суглоба від травм. Він обов’язковий до застосування після травм під час повернення до звичної діяльності, щоб захиститися від повторного травмування. Відмінно знімає біль, набряклість і втрату кінцівкою чутливості через тунельний синдром, якщо уникнути повторюваних рухів, вібрації й інших несприятливих факторів під час виконання роботи неможливо. Лікарі охоче рекомендують цю модель пацієнтам із запальними або дегенеративними захворюваннями суглоба, оскільки він ефективно знімає біль і дискомфорт і майже не заважає.

Характеристики
Країна виробник Україна
Колір чорный
Cтупінь фіксації середній
Артикул 4068
Розміри універсальний
Виробник Алком
Матеріал неопрен — 90%, нейлон — 10%
Призначення для дорослих
Тип Бандаж на променево-зап’ястний суглоб