Фiльтр

Виробник

Країна виробник

Тип

Бандаж підтримуючий жорсткий

Алком 2031

6 ребер жорсткості

Система подвійної фіксації

Зносостійкі гіпоалергенні матеріали

Бандаж на шийний відділ хребта «Комірець Шанца»

Алком 3006

Бавовняний чохол для підвищення комфорту

Анатомічна виїмка для підборіддя

Повітро- й вологопроникна тканина

Ортопедичний корсет на поперек

Алком 2057

4 ребра жорсткості

Система подвійної фіксації

Зносостійкі гіпоалергенні матеріали

Бандаж на шийний відділ хребта «Комірець Шанца» дитячий

Алком 3006k

Бавовняний чохол для підвищення комфорту

Анатомічна форма

Повітро- й вологопроникна тканина

Бандаж на попереково-крижовий відділ хребта

1.40.1 Back Brace Push care

Волого- та повітропроникний матеріал Sympress

Висока зносостійкість

Масажна подушечка

Бандаж на шийний відділ хребта

1.60.1 Neck Brace Push care

Анатомічна форма

Висока зносостійкість

Волого- й повітропроникна тканина

Бандаж на шийний відділ хребта

1.60.2 Neck Brace Push care

Анатомічна форма

Висока зносостійкість

Волого- й повітропроникна тканина

Ортопедичні корсети оптом: види та призначення


Рівний стан хребта – це не тільки заявка на естетику, а й здоровий вигляд людини. Багато хвороб починаються зі спини. Мікрозатиск нервів між хребцями призводить до послаблення функціонування якоїсь із систем організму. Можна довго лікувати серце, намагатися відновити працездатність кінцівок, але без опрацювання спини досягти результату навряд чи вдасться.

Лікарями розроблено пристосування для боротьби з патологіями у хребті. Рідко коли лікувальну допомогу нададуть таблетки. Рекомендуємо звернути увагу на корсети, бандажі, пояси, ортези.

Продуктивно себе зарекомендували у лікуванні деформацій хребта корсети. Вони відрізняються ступенем жорсткості, фіксації, підбираються згідно з анатомічними особливостями та станом опорно-рухового апарату.

Ортопедичні корсети оптом можна купити різного призначення:

  • Профілактичні – розраховані на стабілізацію постави. Такі використовують за підозри на розвиток патології. Їх рекомендують, якщо є загроза підвивиху хребців. Актуальні при періодичних сильних навантаженнях з метою надійної фіксації дисків у природному положенні.
  • Лікувальні – підбираються виключно лікарем залежно від стадії та темпу розвитку захворювання спини.

Основою виступає щільна гігроскопічна та повітропроникна тканина. Досягти жорсткості дозволяють додаткові пластикові або металеві вставки. Додатково застосовується шкіра та метал. Існують моделі з термопластами, що утримують задану високу чи низьку температуру.


Які купити ортопедичні корсети оптом в залежності від ступеня жорсткості


  • Еластичні м'які моделі, що використовуються при неврологічних розладах, ефективні при грижах, радикуліті. Функціональність таких розрахована на формування правильного кровообігу на зафіксованому ділянці. В результаті м'язи отримують повноцінне харчування та здатні функціонувати самостійно.
  • Напівжорсткі – не дають можливості м'язам входити до спазму, який виникає внаслідок перенапруги опорно-рухового апарату загалом. Корисні при сильних регулярних фізичних навантаженнях. Полегшують стан при міжхребцевих грижах. У деяких моделях є масажні властивості.
  • Жорсткі моделі призначаються виключно лікарем. Такі виконують повноцінну підтримку хребта. Використовуються для відновлення функцій м'язової тканини, її регенерації.

Кількість точок фіксації визначає ступінь фіксації. Для цього використовують ребра жорсткості. Зустрічаються моделі із застосуванням від 4 до 6 штук. У сильній фіксації 3-го ступеня спостерігається закріплення по всьому колу тіла.


Ортопедичні корсети оптом від «ТД Алком»


Компанія «Торговий Дім Алком» є виробником та імпортером ортопедичних виробів від брендів зі світовою практикою. У нашому електронному каталозі є товари від іноземних брендів Nosco, Push та української торгової марки Alkom. Ми надаємо можливість купити ортопедичні корсети оптом за доступними цінами. Працюємо з будь-якими обсягами, будуємо зручні партнерські відносини, організовуємо швидку доставку.

У нас є такі продукти:

  1. Бандаж «Петля Гліссона» – призначений для проведення витяжки хребців. Процедура проводиться під наглядом спеціаліста. Людина займає сидяче положення на стільці та виконує розроблений комплекс вправ. Результат дії поширюється на шийний та верхній грудний відділи. Вирівнюється кровотік та живлення головного мозку.
  2. Бандаж для попереково-крижового відділу – займають область нижньої частини грудної клітки, попереку та верхньої частини тазу. Їх характерна особливість - високий і середній ступінь жорсткості. Призначені для фіксації хребців у потрібному положенні для уникнення випадкового усунення.
  3. Бандаж на шийний відділ для дорослих та дітей застосовується при м'язовій кривоші, у разі пошкодження кісткової тканини. Мета: обмеження рухливості та стабілізація кровотоку.
  4. Бандаж протирадикулітний – обмежує кут обертання спини, знімає болючі відчуття. Підходить як зігріваючий при ниркових хворобах, застосовується у вигляді післяпологового. Актуальний для людей із зайвою вагою або при різкому схудненні.