Фiльтр

Виробник

Колготи для вагітних компресійні, серія Magic, І клас компресії

Sigvaris Magic

Відсутній тиск на животик

Підошва зміцнена у типових місцях протирання

Напівпрозоре тонке полотно

Колготи для вагітних компресійні, серія Magic, ІI клас компресії

Sigvaris Magic

Відсутній тиск на животик

Підошва зміцнена у типових місцях протирання

Напівпрозоре тонке полотно

Колготи для вагітних компресійні, серія Traditional, ІI клас компресії

Sigvaris Traditional

Висока зносостійкість

Гарантована компресія протягом дня

Відмінна повітропроникність

Компресійні колготки для вагітних оптом: товари від Sigvaris Group


Компанія «ТД Алком» займається продажем та виробництвом ортопедичного текстилю, устілок та інших товарів на основі світового досвіду. Ми використовуємо сучасні знання найкращих лікарів світу, останні технологічні розробки для створення продуктивного дієвого продукту. Одночасно ми є єдиним дилером в Україні продукції від ТМ PUSH та Sigvaris. Тому сміливо гарантуємо оригінальність товарів, що повністю відповідають заявленим виробником параметрам.

Робота нашої компанії дозволяє купити компресійні колготки для вагітних оптом у різній кількості точкам продажу, які займаються роздрібною торгівлею. Ми будуємо партнерські відносини з організаціями, які працюють у медичному профілі та дорожать своєю репутацією. Одним із головних завдань ставимо мобільність в обслуговуванні. Працюємо з оптовими замовленнями будь-якого масштабу, маємо гнучку систему формування цін.

На нашому сайті представлений електронний каталог із товарами, розбитий на категорії. Застосовуючи сортувальні фільтри отримуйте оптимальну видачу. Вся продукція сертифікована та безпечна для тривалого використання. Також на сторінках сайту запропоновані компресійні колготки для вагітних оптом у різних кольорах,  класах компресії, розмірах.


З якими характеристиками можна купити компресійні колготки для вагітних оптом у «ТД Алком»


Компресійний трикотаж для дівчат при надії від Sigvaris Group доступний у кількох лінійках:

  1. Серія COTTON розрахована на жінок із ніжною чутливою шкірою, на якій від одягу із щільним приляганням може виникнути подразнення. Бавовняна основа дозволяє сформувати мікроклімат, що утримує тілесне тепло та допустиму норму вологості. Надлишки тепла та вологи виводяться на поверхню. У холодну пору року відбувається акумуляція тепла. Такі відрізняються кольором від дешевих аналогів. Матова фактура і малопомітна ребриста решітка не видають білизну зовнішнім поглядам. Маючи медичні функціями воно виглядає ідентично звичайному. Бавовняні волокна пройшли складну обробку для збереження натуральних якостей, збільшення функцій гігроскопічності. А домішка синтетичних волокон дозволила досягти 1 чи 2 класу компресії.
  2. Серія MAGIC відрізняється делікатністю. Під час її розробки був використаний дизайнерський підхід, щоб дівчина почувалася елегантно, вишукано. Вони мають напівпрозору фактуру, при цьому на всі 100% справляються з компресійним завданням.
  3. Серія TRADITIONAL відрізняється міцністю. Для цієї лінійки характерні моделі лише з відкритим носком (відсутність миска). Вони мають посилений ефект, тому підходять дівчатам з другою та наступними вагітностями. Також застосовуються при нічних судомах, при порушенні венозного кровотоку, що діагностується візуально. Застосовуються для повних людей після операцій з видалення венозної патології.
  4. Серія COMFORT прагне максимально повторити анатомічну конструкцію тіла. Колготи облягають ніжно та з тиском одночасно. Матова структура розрахована на маскування проблемних зон. Лінійка представлена моделями з відкритим та закритим носком (мисок). Такі використовують дівчата, які носили компресійну білизну ще до вагітності.


Компресійні колготки для вагітних оптом: купити з гарантією якості


Компанія «ТД Алком» пропонує лише сертифіковані товари. Ми організували прямі поставки з європейських заводів, щоб максимально знизити вартість за одиницю. У нас можна купити компресійні колготки для вагітних оптом із широким вибором кольорів, моделей. Тазова частина сконструйована шортиками, щоб уникнути тиску на живіт. Фіксація на талії відбувається за допомогою широкої гумки.

Їх легко доглядати. Їм досить легкого ручного щоденного прання м'якими рідкими засобами. Компресійний трикотажний текстиль не можна віджимати, а сушити потрібно лише у горизонтальному положенні. Не допускається сушіння на батареях, тому що волокна виробу від високої температури псуються безповоротно.