Фiльтр

Виробник

Країна виробник

Cтупінь фіксації

Тип

Призначення

Бандаж до- та післяпологовий «Євро»

Алком 2012

Вставка з бавовни

Посилений двома пластиковими ребрами жорсткості

Повітро- й вологопроникна тканина

Бандаж післяопераційний з отвором для стоми Алком 2025

Бандаж післяопераційний з отвором для стоми

Запобігає виникненню післяопераційних ускладнень

Бавовняні вставки для максимального комфорту

Набір вкладишів з різними діаметрами отворів

Які бандажі оптом доступні у компанії «ТД Алком»


Медичне оснащення такого типу призначене для фіксації органів черевної порожнини, малого тазу, м'язів та скелета у стабільному стані. Для виробництва ортезів та бандажів використовують високотехнологічні тканини синтетичного та натурального походження. Для отримання якісного екземпляра важлива еластичність, гіпоалергенність, повітропроникність матеріалу.

Це предмет багаторазового використання, підлягає пранню та розрахований на тривалу активну експлуатацію. Конструкція кожного виду відрізняється наявністю додаткових фіксаторів: шнурівок, скоб, застібок, каркасів.

Для товарів цієї групи характерні фіксуючі, захисні та стимулюючі опції. Їх призначають після оперативного втручання, під час виношування плода, при травмуванні м'язів, суглобів, при переломі кісток, сухожиль, для лікування забитих місць. Так як вони беруть на себе функцію, що підтримує і фіксує, сприяють якнайшвидшому загоєнню ран, відновленню систем організму і зниженню больового синдрому.


«Торговий Дім Алком»: у яких специфікаціях купити бандажі оптом

  1. Абдомінальні – мають широку конструкцію, призначені для підтримки органів поперекового відділу. Їхня мета – фіксуюча. Також тримає післяопераційний шов. Доступні окремі чоловічі та жіночі моделі, конструкція яких бере до уваги анатомічну особливість тіла.
  2. Торакальні - використовуються як грудний для відновлення організму при міжреберній невралгії, порушенні цілісності кісткового апарату, після оперативного втручання в серце.
  3. До- та післяпологового призначення – це широка стрічка, яка підтримує живіт із плодом у правильному положенні, знімаючи навантаження з поперекового відділу хребта та шкіри, попереджаючи появу розтяжок. Післяпологові моделі стимулюють м'язи живота до втягування у початковий стан.
  4. Для стабілізації дитячого тазостегнового суглоба – спрямовані на жорстку фіксацію ніжок дитини у розведеному стані при дисплазії тазостегнового суглоба.
  5. На тазове кільце - мають вигляд широкого пояса з жорсткою фіксацією поперекового відділу. Застосовується у випадках травм кісток тазу, сухожилля та суглобів області.
  6. Протигрижні паховий та пупковий – призначені для допомоги у загоєнні гриж. Жіночі екземпляри випускаються у вигляді трусиків. Вони актуальні при неправильному заляганні органів гінекології, оскільки забезпечують їх розміщення в природному становищі, що істотно знижує больовий синдром. Чоловічі моделі мають вигляд широкого поясу та актуальні при грижах з різних боків. Спеціальні застібки дозволяють набути анатомічної форми і зробити комфортну утяжку. Такі актуальні при постійній роботі з великою вагою мінімізують ризик утиску грижі. Пупкові бандажі мають м'який пелот із вставленими ребрами жорсткості. Фіксація таких виробів відбувається за допомогою липучки.
  7. «Стреми Павлика» - система тканинних ременів, що обмежує радіус руху ніг. Застосовується для дітей у разі лікування дисплазії.

Бандажі оптом: купити ростовки з різним ступенем фіксації

  1. Слабка фіксація характерна для профілактичних цілей, для запобігання розвитку небезпечних захворювань шляхом зупинення загроз виникнення механічних пошкоджень різних тканин. Ця категорія має компресійний вплив на м'які тканини, ставить суглоб на місце, обмежує амплітуду руху в рамках безпечної.
  2. Середня фіксація утворюється в результаті використання пружних властивостей тканини з додаванням каркасних елементів. Це в основному гнучкий пластик. Такі мають масажний ефект, що призводить до відновлення кров'яного потоку в суглобах. Замовити бандажі оптом потрібно для клієнтів, яким показано теплозберігаючу компресійну дію.
  3. Сильна фіксація досягається шляхом зменшення еластичності тканини та збільшення її густини. Для досягнення максимальної жорсткості застосовують шини, шнурівки, ремені та ін. Вони актуальні у випадках лікування конкретного захворювання та відновлення природного положення зони лікування.