Фiльтр

Виробник

Країна виробник

Cтупінь фіксації

Бандаж до- та післяпологовий «Євро»

Алком 2012

Вставка з бавовни

Посилений двома пластиковими ребрами жорсткості

Повітро- й вологопроникна тканина

Бандажі для вагітних оптом - безпосередньо з виробництва


Компанія "ТД Алком" займається виробництвом ортопедичних продуктів понад 15 років. Власні виробничі потужності дозволяють створити унікальну якісну продукцію за доступними цінами. Ми прагнемо забезпечити користувачів профілактикою здоров'я, а у складних ситуаціях допомогти у лікуванні та відновленні.

Бандаж для вагітних купити оптом із нашого виробництва просто при оформленні партнерських відносин. Менеджери моментально оформлюють замовлення, і якщо немає потрібного обсягу товару на складі, запускають його у виробництво. Ми забезпечуємо оптових покупців технічною інформацією щодо опціонального насичення продукції. Акцент ставиться на її перевагах та унікальних можливостях.

Так як це вітчизняне виробництво, ціна оптом на бандаж для вагітних виходить мінімальною на ринку із збереженням показників високої якості. Продукція від «ТД Алком» експортується до інших країн, тому під час виробництва дотримуються європейські вимоги до технологічного процесу кінцевого стану продукту.


Який бандаж для вагітних оптом краще вибрати


У нашому каталозі пропонується одна універсальна модель для до- та післяпологової експлуатації, АЛКОМ 2012. Її основна функція – підтримувати живіт під час носіння плода, запобігання появі розтяжок на шкірі, зменшення гіпертонусу матки. Застосування поясу розвантажує попереково-крижовий відділ хребта та зменшує тиск на м'які тканини органів.

Підтримуючий пояс виписує лікар, він актуальний при таких показаннях:

  • Вагітність із кількома плодами;
  • Больовий синдром унаслідок защемлення нервових закінчень;
  • Симфізит;
  • Ослаблення поздовжніх та поперечних м'язів живота, причиною чого можуть стати попередні операції на матці;
  • Матковий гіпертонус та загроза викидня.

Принцип дії полягає у припиненні статичного руху на рівні попереку. М'язи цього відділу підтримуються твердим каркасом бандажа. Досягти потрібного ефекту дозволяють ребра каркаса із середнім ступенем фіксації. Він одягається на спідню білизну. Сконструйований так, щоб стати «поличкою» для виступаючої частини живота.

Бандажі для вагітних оптом також актуальні після пологів, коли ремінь, що зтягує, допомагає черевним м'язам відновити початкову форму. Зручно, коли одним і тим самим виробом можна користуватися на всіх стадіях, пов'язаних із вагітністю. Продукція бренду «ТД Алком» є універсальною, тому використовується і для скорочення м'язового тонусу на животі.

Під час носіння дівчина почувається комфортно, бо пояс має широкий крій, що не передавлює тіло. Бавовняна вставка створює приємний тілесний контакт, а сучасні синтетичні матеріали виконують повітрообмін, тому шкіра не пітніє. Із думкою про комфорт людини розроблялася модель. Всі краї обшиті приємним трикотажем, який не втрачає свого стану від постійного носіння. Фіксація бандажу відбувається за допомогою великих липучок, якими зручно керувати самостійно.


Де купити бандаж для вагітних оптом


Наша компанія віддає перевагу роботі зі спеціалізованими центрами продажу медичних товарів. Ми надаємо сертифікати якості продукції. Нам цікава така співпраця, бо покупці довіряють аптекам та професійним магазинам. Вітається можливість примірки, щоб клієнтка була впевнена в користі, що отримує. Неправильно підібраний або одягнений пояс може завдати великої шкоди здоров'ю дитини в утробі. Важливо навчити дівчину дотримуватися правил носіння, вказаних в інструкції. Надягати його варто лежачи, тоді всі м'язи живота отримують підтримку рівномірно. Акцентуємо увагу, що бандаж – це медичний пристрій, який має певний терапевтичний ефект, а не данина моді.